motoger

Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL

Sprzedawcy części do Skoda Octavia:

giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części używane opel
części używane poznań
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto szrot
giełda części
auto części
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
części moto2
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
gielda czesci

Cena Aparat zapłonowy Skoda Octavia Cena

Oferta części samochodowych Skoda Octavia znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Aparat zapłonowy. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Układ elektryczny. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-27 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Aparat zapłonowy do Skoda Octavia II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL 2.0 2013 van (minibus). Tanio Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL 2.0 2013 van (minibus). Auto te ma pojemność silniczka 2.0 i wyprodukowano go w roku 2009. Nadwozie tego pojazdu to van (minibus) i to auto wyprodukowano przez producenta Skoda. Ten model Octavia pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym aparat zapłonowy . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Skoda Octavia wersja II FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Skoda Octavia. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Skoda Octavia to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Octavia bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Skoda Octavia. Kocham te samochody. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane aparat zapłonowy do Octavia. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem aparat zapłonowy. Zamontowałem aparat zapłonowy do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. motoger.pl znalazł dla mnie aparat zapłonowy poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Skoda Octavia. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio aparat zapłonowy. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Skoda Octavia. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić aparat zapłonowy w Skoda Octavia. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając aparat zapłonowy do Skoda Octavia. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej aparat zapłonowy. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Było tam mega dużo aparat zapłonowy. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Skoda Octavia na części.  


KONTAKT

tanio Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL Aparat zapłonowy Skoda Octavia II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl